• پودر کاکائوپودر کاکائو,نمایندگی پودر کاکائو,واردات پودر کاکائو,واردات پودر کاکائو,سفارش پودر کاکائو,قیمت پودر کاکائو,برند پودر کاکائو,پروفرما پودر کاکائو,فروشنده پودر کاکائو,سایت تخصصی پودر کاکائو
  • jquery slideshowپودر کاکائو,نمایندگی پودر کاکائو,واردات پودر کاکائو,واردات پودر کاکائو,سفارش پودر کاکائو,قیمت پودر کاکائو,برند پودر کاکائو,پروفرما پودر کاکائو,فروشنده پودر کاکائو,سایت تخصصی پودر کاکائو
  • پودر کاکائوپودر کاکائو,نمایندگی پودر کاکائو,واردات پودر کاکائو,واردات پودر کاکائو,سفارش پودر کاکائو,قیمت پودر کاکائو,برند پودر کاکائو,پروفرما پودر کاکائو,فروشنده پودر کاکائو,سایت تخصصی پودر کاکائو
html slideshow by WOWSlider.com v7.7

وارد کننده پودر کاکائو

واردات پودر کاکائو

وارد کننده پودر کاکائو

وارد کننده تخصصی پودر کاکائو از کشورهای معتبر

کره کاکائو:وارد کننده پودر کاکائو

کره کاکائو

کره کاکائو ممکن است دسرهای انعطاف پذیر مانند میله شکلات ، کیک لایه ای فود و بستنی چیپس شکلاتی را به خاطر بیاورد. با این وجود این ماده خوشمزه همچنین اصلی در کرم های پوستی و سایر محصولات بهداشتی و زیبایی است. بر خلاف کره کاکائو موجود در دسر ، رژیم رژیم غذایی شما باعث افزایش وزن نمی شود. اما آیا می تواند ظاهر شما را بهبود بخشد؟

کره کاکائو نوعی چربی است که از لوبیا کاکائو حاصل می شود. برای مهار کره کاکائو ، لوبیا از گیاه بزرگتر کاکائو خارج می شود. سپس آنها را برشته ، سلب و فشار می آورند تا چربی کره کره کاکائو را جدا کنند. پس از آن بقایای داخل پودر کاکائو پردازش می شوند.

کاکائو حدود 3000 سال است که در پزشکی مورد استفاده قرار می گیرد. این ماده مورد علاقه آزتک ها و مایاها باستان بود که حتی از کاکائو نیز برای ارز استفاده می کردند. اخیراً محققان دریافته اند که ترکیباتی به نام فیتوشیمیایی موجود در کاکائو ممکن است به سلامت بدن و پوست شما کمک کند.

در باره کره کاکائو

کره کاکائو دارای اسیدهای چرب زیاد است ، به همین دلیل اغلب به دلیل توانایی آن در آبرسانی و تغذیه پوست و بهبود خاصیت ارتجاعی مورد حمایت قرار می گیرد. چربی موجود در کره کاکائو برای جلوگیری از رطوبت مانع محافظتی بر روی پوست است.

کره کاکائو همچنین سرشار از ترکیبات گیاهی طبیعی به نام فیتوشیمیایی است. این مواد ممکن است با محافظت در برابر آسیب در برابر اشعه UV مضر خورشید ، جریان خون به پوست را بهبود بخشیده و پیری پوست را کند کنند.

یکی از کاربردهای رایج کره کاکائو برای صاف کردن جای زخم ، چین و چروک و سایر علائم روی پوست است. بسیاری از خانم ها معتقدند که از کرم ها و لوسیون های کره کاکائو می توان در طول و بعد از بارداری برای جلوگیری و به حداقل رساندن ظاهر علائم کششی استفاده کرد. کره کاکائو همچنین از شرایطی مانند اگزما و درماتیت برای بهبود بثورات بهبود یافته است.

کره کاکائو ممکن است هنگامی که آن را روی بدن خود مالید ، بوی خوبی ببخشد و احساس تجمل کند ، اما هیچ اثبات زیادی وجود ندارد که ظاهر پوست شما را بهبود بخشد. وقتی صحبت از زخم ها و علائم کشش می شود ، تاکنون تحقیقات بسیار قانع کننده نیست. اخیر پژوهشTrusted Source استفاده از کره کاکائو برای علائم کششی نشان می دهد که این کار بهتر از یک کرم غیرفعال یا دارونما نیست.

برخی تحقیقات نشان می دهد که کره کاکائو توانایی جلوگیری و معالجه بیماری های پوستی را دارد. همچنین ممکن است پوست را از آسیب هایی که می تواند منجر به پیری زودرس شود ، محافظت کند. این تأثیرات هنوز باید توسط مطالعات آینده تأیید شود.

شما اغلب کره کاکائو را به عنوان یک عنصر در لوسیون ها و کرم های بدن می بینید. از آنجا که خوراکی است ، در برخی از موهای زائد لب نیز افزودنی است. بسیاری از محصولات کره کاکائو ضدآفتاب یا ویتامین ها را اضافه کرده اند. شما می توانید هر روز یکی از این محصولات کره کاکائو را بر روی پوست یا لب خود به عنوان بخشی از رژیم مراقبت از پوست مالش دهید.

بسیاری از لوسیون های کره کاکائو و سایر محصولات حاوی مقدار کمی کره کره کاکائو به همراه سایر مواد و افزودنی ها هستند. اگر به دنبال خلوص هستید ، آن را به صورت چوب بخرید ، که حاوی 100 درصد کره کاکائو است. یا اگر نگران مواد افزودنی هستید ، یک تکه کره ، کاکائو تصفیه نشده تصفیه شده را تهیه کنید و آن را در آب داغ ذوب کنید تا محصولات خود را تهیه کنید.

برخی از افراد خود این کار فراتر از کرم ها و لوسیون های اساسی هستند. آنها خطوط خانگی خود را از محصولات مراقبت از پوست کره کاکائو ایجاد کرده اند. بعضی از افراد کره کاکائو را با روغنهای مختلفی مثل روغن نارگیل یا روغن ویتامین E ترکیب می کنند و از این ترکیب به عنوان یک شامپو مرطوب کننده استفاده می کنند. برخی دیگر از آن برای ساختن لوسیون اصلاح خود استفاده می کنند.

کره کاکائو برای استفاده بر روی پوست شما بی خطر محسوب می شود. سازندگان کرم کره کاکائو می گویند استفاده از آن در دوران بارداری بی خطر است. برای افرادی که به کره کاکائو یا سایر مواد موجود در محصولات کره کاکائو حساس هستند ، ممکن است باعث بروز بثورات یا سایر واکنشهای آلرژیک شود.

برخی از آنها در مورد تأثیر ترکیبات اضافه شده به محصولات کره کاکائو زیر سوال برده اند. آ مطالعه 2015Trusted Source دریافت که یک محصول کره کاکائو دارای اثرات ضد استروژنی است. این بدان معنی است که اثرات هورمون زنانه ، استروژن ، روی بدن را کاهش داده یا مسدود می کند. قرار گرفتن در معرض محصولاتی که دارای اثرات ضد استروژنی هستند ممکن است در رشد بلوغ در دوران بلوغ تأثیر داشته باشد. با این حال این شواهد هنوز جدید است و ثابت نشده است که کره کاکائو روی رشد کودکان تأثیر می گذارد.

 

پودر کاکائو,نمایندگی پودر کاکائو,واردات پودر کاکائو,واردات پودر کاکائو,سفارش پودر کاکائو,قیمت پودر کاکائو,برند پودر کاکائو,پروفرما پودر کاکائو,فروشنده پودر کاکائو,سایت تخصصی پودر کاکائو