• پودر کاکائوپودر کاکائو,نمایندگی پودر کاکائو,واردات پودر کاکائو,واردات پودر کاکائو,سفارش پودر کاکائو,قیمت پودر کاکائو,برند پودر کاکائو,پروفرما پودر کاکائو,فروشنده پودر کاکائو,سایت تخصصی پودر کاکائو
  • jquery slideshowپودر کاکائو,نمایندگی پودر کاکائو,واردات پودر کاکائو,واردات پودر کاکائو,سفارش پودر کاکائو,قیمت پودر کاکائو,برند پودر کاکائو,پروفرما پودر کاکائو,فروشنده پودر کاکائو,سایت تخصصی پودر کاکائو
  • پودر کاکائوپودر کاکائو,نمایندگی پودر کاکائو,واردات پودر کاکائو,واردات پودر کاکائو,سفارش پودر کاکائو,قیمت پودر کاکائو,برند پودر کاکائو,پروفرما پودر کاکائو,فروشنده پودر کاکائو,سایت تخصصی پودر کاکائو
html slideshow by WOWSlider.com v7.7

وارد کننده پودر کاکائو_کادمیوم پودر کاکائو

وارد کننده پودر کاکائو

اویل تریدینگ وارد کننده پودر کاکائو با تجربه و سلبقه مفید در امر واردات پودر کاکائو آماده همکاری با مدیران محترم کارخانجات و شرکت های مصرف کننده پودر کاکائو.

در تاریخ 1 ژانویه 2019 به عنوان حسن مقررات (EC) شماره 1881/2006 در اتحادیه اروپا ، حداکثر حد کادمیوم موجود در کاکائو قابل ملاحظه ای کاهش می یابد. خریداران کاکائو اتحادیه اروپا قادر به خرید کاکائو از بسیاری از مناطق سنتی و تأمین کنندگان در سراسر جهان نیستند. ما خریداران اتحادیه اروپا از مشتقات کاکائو را ارائه می دهیم ، محصولی که حاوی میزان کادمیوم است (که توسط آزمایشگاه معتبر آزمایش شده اثبات شده است) که زیر حداکثر حد مجاز قرار می گیرد.

شکلات با> 50٪ مواد جامد کاکائو خشک = 0.8 میلی گرم در کیلوگرم

پودر کاکائو 0.6 = 0.6 میلی گرم / کیلوگرم

شرکت های مستقر در اتحادیه اروپا باید کاکائو را خریداری کنند که مطابق با استانداردهای جدید انطباق است. برخی مناطق جغرافیایی دیگر قادر به تولید کاکائو برای اتحادیه اروپا نخواهند بود زیرا سطح کادمیوم موجود در کاکائو از حد مجاز جدید فراتر می رود.

کادمیوم چیست؟ کادمیوم یک عنصر طبیعی در پوسته زمین است. این ماده معمولاً به عنوان ماده معدنی همراه با عناصر دیگر مانند اکسیژن (اکسید کادمیوم) ، کلر (کلرید کادمیوم) یا گوگرد (سولفات کادمیوم ، سولفید کادمیوم) یافت می شود. تمام خاک ها و سنگ ها از جمله کودهای زغال سنگ و مواد معدنی حاوی مقداری کادمیوم هستند. بیشتر کادمیوم هنگام تولید سایر فلزات مانند روی ، سرب و مس استخراج می شود. کادمیوم به راحتی خوردگی نمی کند و کاربردهای زیادی از جمله باتری ، رنگدانه ، روکش فلزی و پلاستیک را دارد.

چه اتفاقی می افتد به هنگام کادمیوم هنگام ورود به محیط؟

• کادمیوم از معادن ، صنعت و سوزاندن زغال سنگ و زباله های خانگی وارد خاک ، آب و هوا می شود.

• کادمیوم در محیط تجزیه نمی شود اما می تواند اشکال را تغییر دهد.

• ذرات کادمیوم موجود در هوا می توانند مسافت های طولانی را قبل از سقوط به زمین یا آب طی کنند.

• برخی از اشکال کادمیوم در آب حل می شود.

• کادمیوم به شدت به ذرات خاک متصل می شود.

• ماهی ، گیاهان و حیوانات کادمیوم را از محیط جذب می کنند.

چگونه کادمیوم می تواند بر سلامتی من تأثیر بگذارد؟ خوردن غذا یا نوشیدن آب با مقادیر بسیار زیاد معده را به شدت تحریک می کند و منجر به استفراغ و اسهال می شود. قرار گرفتن در معرض طولانی مدت در مقادیر کمتر کادمیوم در هوا ، مواد غذایی یا آب منجر به ایجاد کادمیوم در کلیه ها و بیماری های احتمالی کلیه می شود. سایر اثرات طولانی مدت آسیب ریه و استخوانهای شکننده است.

مقررات جدید اتحادیه اروپا برای کادمیوم و کاکائو: آیین نامه کمیسیون (EU) شماره 488/2014 در تاریخ 12 مه 2014 اصلاح مقررات (EC) شماره 1881/2006 در مورد حداکثر میزان کادمیوم در مواد غذایی. طبق مقررات قبلی ، طبق مقررات مقررات (EC) شماره 1881/2006 در 19 دسامبر 2006 ، کاکائو در نظر گرفته نشده است و تعیین کننده حداکثر مقادیر آلاینده های خاص در مواد غذایی است.

پس از بررسی ، تحقیق و آزمایش ، اتحادیه اروپا در نظر گرفت که شکلات و پودر کاکائو که به مصرف کننده نهایی فروخته می شود حاوی مقادیر بالایی از کادمیوم است و منبعی برای قرار گرفتن در معرض انسان است. آنها اغلب توسط کودکان مصرف می شوند ، به عنوان مثال شکلات مانند و یا پودرهای کاکائو شیرین شده در نوشیدنی های کاکائو. از آنجا که میزان کادمیوم موجود در محصولات کاکائو به محتوای کاکائو مربوط می باشد ، مناسب است برای محصولات حاوی درصد های مختلف کاکائو مقدار حداکثر مختلف کادمیوم را تعیین کنید. این باید اطمینان حاصل کند که حداکثر میزان ممکن است توسط شکلات هایی با درصد بالاتر از کاکائو رعایت شود.

مناطق جغرافیایی تحت تأثیر: غرب آفریقا ، که تقریبا 85٪ از کل کاکائو در جهان را تولید می کند (و اغلب محصول را بدون انجام آزمایشات فلزات سنگین صادر می کند) یک چالش برای خریداران اتحادیه اروپا است که باید به مقررات جدیدی که محدودیت کادمیوم در داخل کاکائو را محدود می کند ، باشد. با افزایش سطح استخراج معادن در منطقه ، سطح کادمیوم به طور قابل توجهی در حال افزایش است در حالی که این مقررات دستور کاهش سطح کادمیوم را صادر می کنند. آمریکای لاتین از جمله مناطق بزرگ کشت در مناطق تولید کاکائو که حاوی غلظت بالایی از کادمیوم هستند ، به ویژه آسیب پذیر است.

چگونه کاکائو با کادمیوم آلوده می شود؟ استفاده از کودهای خاص یا دفع حیوانات در مزارع باعث افزایش سطح کادمیوم می شود که منجر به افزایش این فلز با تجمع و غلظت در کاکائو می شود.

ضمیمه مقررات (EC) شماره 1881/2006 به شرح زیر اصلاح شده است:


کاکائو پرو: بیشترین تولید کاکائو پرو در مناطق زیر واقع شده است:

شمال : تامپس ، پیورا ، کجامارکا ، آمازوناس

مرکز : سان مارتین ، هوانوکو

جنوب : جونین ، کوزکو

مناطق کادمیوم بالا: مناطقی در شمال پرو ، به ویژه آمازوناس ، پیورا و تومورها از حداکثر حد مجاز 80/0 میلی گرم بر کیلوگرم فراتر رفته و بیشترین غلظت کادمیوم را از مناطق مهم تولید دارند.

مناطق کم کادمیوم: آزمایش فلزات سنگین تأیید می کند که در مناطق جنوبی و مرکزی پرو ، برخی از کمترین غلظت کادمیوم در داخل کاکائو یافت می شود.

کاکائو ما از کجا رشد می کند؟ دانه های کاکائوی ارگانیکی که ما تهیه می کنیم در جایی تهیه می شود که کشاورزان روش کاشت و زادگاه اجدادی Inca را حفظ کنند. لوبیا ما دارای کریولو ارگانیک گواهی شده است. نواحی اطراف سان مارتین لوبیا کریلو کادمیوم کم تولید می کند که یک منطقه اصلی برای تهیه لوبیای کاکائوی ما است.

خریداران کاکائو در اتحادیه اروپا : شرکتهای مستقر در اتحادیه اروپا باید زنجیره تأمین موجود خود را تغییر دهند تا نیازهای جدید خود را برای کاهش سطح کادمیوم فراهم کنند. قیمت های کاکائو در اتحادیه اروپا به ناچار محدودیت تأمین کاکائو مجاز در اتحادیه اروپا را منعکس می کند. تولید لوبیا / دانه کاکائو که بیش از CD .8 میلی گرم در کیلوگرم است مجاز به فروش در اتحادیه اروپا نمی باشد ، در حالی که عرضه محدود لوبیا / دانه های دارای CD <.8 میلی گرم / کیلوگرم برای واردات به اتحادیه اروپا در دسترس خواهد بود. همین سناریو همچنین باعث پودر کاکائو می شود که CD +/- .6 میلی گرم در کیلوگرم است.

اختلاف در غلظت مجاز کادمیوم در مشتقات کاکائو منجر به افزایش قیمت تولید می شود که حاوی کادمیوم در زیر مقررات جدید است. قیمت کاکائو که زیر حد مجاز باشد بیشتر از قیمتهایی است که از حد مجاز تجاوز می کنند و معیارهای نظارتی جدید را نقض می کنند.

کاکائو پرو: با توجه به اینکه منطقه مرکزی قادر به تولید دانه های کاکائو با سطح کادمیوم قابل قبول برای بازار اتحادیه اروپا است ، پیش بینی می شود هزینه های پیش بینی شده برای کاکائو پرو افزایش یابد . برخی از تولیدکنندگان کاکائوی آمریکای لاتین و به طور خاص اکوادور و پرو پرو از استانداردهای انطباق اتحادیه اروپا برای کادمیوم رعایت نمی کنند.

چرا کاکائو ما را می خریم؟ ما کاکائو پرو معتبر ارگانیک و پروانه ای را که از مناطق مرکزی پرو تهیه شده است با قیمت های مناسب عرضه می کنیم به طوری که هر یک از اعضای زنجیره تأمین سرمایه گذاری سودآوری را انجام دهند. کاکائو ما آلی است و دارای مقادیر کادمیوم است که برای مقررات آتی اتحادیه اروپا قابل قبول است ، در حالی که ما آزمایشات آزمایشگاه فلزات سنگین را برای سوابق سازگاری مشتریان انجام می دهیم. خطراتی که شرکتهای مستقر در اتحادیه اروپا با عدم اطمینان از رعایت مقادیر کادمیوم در کاکائو دارند ، قابل توجه است. محصول ما زنجیره تأمین شما را قادر می سازد خطرات نقض مقررات نظارتی - شماره 488/2014 را کاهش ندهد

آخرین نتایج آزمون کادمیوم

آخرین لوبیای ما در تاریخ 15 مه 2018 تست شده است ، با غلظت 439 میلی گرم در کیلوگرم که کمتر از آستانه کادمیوم (CD .8 میلی گرم در کیلوگرم) است.

کادمیوم (سی دی) * (LC: 0،002) mg / kg 0،439

شیوه های تجارت

ما قیمت عادلانه ای به کشاورزان می پردازیم ، بنابراین آنها کیفیت زندگی بهتری دارند. دولت پرو به عنوان بخشی از برنامه بازآفرینی کمیسیون تولید محصول توسعه ملی و زندگی بدون مواد مخدر ، تولید کاکائو را به عنوان گزینه ای برای کشت کاکائو ترویج می کند. (DEVIDA)

مقررات پرو در مورد کادمیوم: Perú دارای آیین نامه کشاورزی ایمنی (DS N ° 004-2011-AG) و کمیسیون ملی مواد آلاینده مواد غذایی Codex Alimentarius است که اطمینان می دهد که تمام محصولات زراعی مطابق با استانداردهای بین المللی است.

در پایان ، خریداران کاکائوی اتحادیه اروپا قادر به خرید کاکائو از بسیاری از مناطق سنتی دنیا نیستند. ما مشتقات کاکائوی ارگانیک با کیفیت و دارای گواهینامه را با قیمت های عادلانه ای که مطابق با آیین نامه (EC) شماره 1881/2006 ارائه می دهیم ما نتایج آزمایشگاه فلزات سنگین را در مشتقات کاکائو ارائه می دهیم تا تأیید کنیم که هر قطعه فروخته شده در اتحادیه اروپا زیر حد مجاز کادمیوم است. لوبیا ما دارای گواهی ارگانیک است. ما به تعاونی ها و کشاورزان قیمت عادلانه ای در لوبیای کاکائو پرداخت می کنیم و روابط طولانی مدت پایدار با کشاورزان و تعاونی ها داریم و درگیر پروژه ها و ابتکارات جامعه هستیم.

پودر کاکائو,نمایندگی پودر کاکائو,واردات پودر کاکائو,واردات پودر کاکائو,سفارش پودر کاکائو,قیمت پودر کاکائو,برند پودر کاکائو,پروفرما پودر کاکائو,فروشنده پودر کاکائو,سایت تخصصی پودر کاکائو