• پودر کاکائوپودر کاکائو,نمایندگی پودر کاکائو,واردات پودر کاکائو,واردات پودر کاکائو,سفارش پودر کاکائو,قیمت پودر کاکائو,برند پودر کاکائو,پروفرما پودر کاکائو,فروشنده پودر کاکائو,سایت تخصصی پودر کاکائو
  • jquery slideshowپودر کاکائو,نمایندگی پودر کاکائو,واردات پودر کاکائو,واردات پودر کاکائو,سفارش پودر کاکائو,قیمت پودر کاکائو,برند پودر کاکائو,پروفرما پودر کاکائو,فروشنده پودر کاکائو,سایت تخصصی پودر کاکائو
  • پودر کاکائوپودر کاکائو,نمایندگی پودر کاکائو,واردات پودر کاکائو,واردات پودر کاکائو,سفارش پودر کاکائو,قیمت پودر کاکائو,برند پودر کاکائو,پروفرما پودر کاکائو,فروشنده پودر کاکائو,سایت تخصصی پودر کاکائو
html slideshow by WOWSlider.com v7.7

صفحه اختصاصی واردات پودر کاکائو

وارد کننده پودر کاکائو

اویل تریدینگ وارد کننده پودر کاکائو از کشورهای صاحب برندهای معتبر پودر کاکائو آمادگی خود را جهت انجام سفارشات واردات پودر کاکائو اعلام میدارد.

در این پست با 10 کشور تولید کننده برتر پودر کاکائو آشنا میشویم.

10-تولید کننده پودر کاکائو:جمهوری دومینیکن

بعد از اینکه شکلات به صورت اخلاقی انجام شد جمهوری دومینیکن به دو طریق رهبری جهانی را به دست آورده‌است. یکی از آن‌ها تلاش می‌کند تا اطمینان حاصل کند که تولید کاکائوی آن به شیوه‌ای پایدار انجام می‌شود. علاوه بر این، تا سال ۲۰۰۹، جمهوری دومینیکن، جهان را در تولید کاکائوی دارای گواهی "Fairtrade" رهبری کرد، و هنوز یک رهبر جهانی در این جبهه باقی مانده‌است. محصولات Fairtrade آن‌هایی هستند که توسط سازمان‌های تجاری جهانی مورد بررسی قرار گرفته‌اند تا اطمینان حاصل شود که کشاورزان غرامت کافی برای محصولاتشان دریافت می‌کنند.

جمهوری دومینیکن از نظر تاریخی به دو نوع مختلف کاکائو معروف است: یک محصول کره‌ای، ارزان‌تر که به نام Sanchez شناخته می‌شود و لوبیا خشک‌تر و better به نام هیسپانیولا نامیده می‌شود. این کشور در مجموع a تن لوبیا را در سال ۲۰۱۳ تولید کرده‌است.
9-پرو تولید کننده کاکائو
در پرو، ظرفیت رو به رشد کاکائو با رقابت شدید بر روی زمین‌های کشاورزی محدود شده‌است. در یک کارخانه دیگر، به همین شکل، کوکا که از آن کوکائین تولید می‌شود در آب و هوای مشابه رشد می‌کند و قیمت بسیار بیشتری دارد و باعث می‌شود که کشاورزان کاکائو از کسب‌وکار خارج شوند.
 
در حقیقت، در سال‌های اخیر، پرو به بزرگ‌ترین تولید کننده کوکائین تبدیل شده‌است. بیش از ۶۰.۰۰۰ هکتار زمین برای کوکا مورد استفاده قرار می‌گیرد که این منجر به تولید حدود ۳۴۰ تن کوکائین شده‌است. در مقایسه، این درخت کاکایو در حدود ۴۸،۰۰۰ هکتار از زمین‌های پرو زندگی می‌کند و خروجی اصلی کاکائو از ۷۱،۱۷۵ تن دانه‌های کاکائو است.
8-پرو هشتین تولید کننده کاکائو
غول‌های شکلات Hershey و فررو Ferrero به شدت در امکانات تولید کاکائو در مکزیک سرمایه‌گذاری کرده‌اند، اما علی‌رغم سرمایه‌گذاری‌های عمیق، تولید کاکائوی مکزیک از اوایل دهه ۲۰۰۰ به حدود ۵۰ درصد کاهش‌یافته است. در واقع، مکزیک باید کاکائوی بیشتری از آن وارد کند.
توجه قبلی به واردات کشور.
 
در برخی کشورها، قبل از ورود کالا در بندر وارد کردن کشور، توجه قبلی به واردات کاکائو و کاکائو باید ثبت شود. در ایالات‌متحده، اداره غذا و دارو (FDA)مسئول دولت است تا از اطلاع قبلی درباره واردات محصولات غذایی مطلع شود.
 
وارد کردن محصولات کاکائو و کاکائو برای مصرف شخصی و تجارت.
 
وارد کردن محصولات کاکائو و کاکائو در مقادیر کم برای مصرف شخصی هنگامی که سفر می‌تواند بدون بازرسی اصلی و سایر تشریفات در کشور وارد شود. با این حال، واردات محصولات کاکائو و کاکائو برای مصرف شخصی (نه برای تجارت)باید از علایم بیماری رها شود. فرآیند و فرآیند وارد کردن کاکائو و محصولات کاکائو برای تجارت مستلزم اسناد و مدارک بیشتر و تشریفات بازرسی است.
 
Labeling برای وارد کردن محصولات کاکائو و کاکائو
 
لازم به ذکر است که الزامات برچسب زدن باید در برخی از کشورهای واردکننده به هنگام وارد کردن کاکائو و محصولات کاکائو انجام شود.
 
سختگیری در مورد تخطی از سیاست تجارت خارجی
 
اگر هیچ یک از محصولات کاکائو و کاکائو بدون رعایت قواعد لازم برای وارد کردن کشور پیدا شود، این محصولات Cocoa و کاکائو باید نابود شوند یا از کشور وارد شوند. این محصولات non وارداتی و Cocoa نیز به غیر از تخریب یا بازگشت به کشور مبدا، جریمه می‌شوند.
 
 
 
در این مقاله، مستندسازی، فرآیند و تشریفات مربوط به واردات کاکائو و کاکائو توضیح داده می‌شوند. همانطور که در بالا توضیح داده شد، این اطلاعات به طور کلی برای محصولات کاکائو و کاکائو قابل‌اجرا هستند. این جزییات مربوط به چگونگی وارد کردن کاکائو و محصولات کاکائو، ارائه یک ایده اساسی برای تولید سبزیجات از کشورهای خارجی است. الزامات ویژه برای هر کشور وارد کننده باید به دنبال وارد کنندگان و صادر کنندگان محصولات کاکائو و کاکائو باشد.
 
امیدوارم که اطلاعات بالا به شما در به دست آوردن دانش اولیه در زمینه مستندسازی، روش‌ها و تشریفات وارد شده در واردات کاکائو و کاکائو، کمک کند.
 
یکی از دلایل اصلی کاهش کاکائو، بیماری است. تجزیه و تحلیل پوسته Frosty باعث نابودی محصول کاکائو در گذشته شده‌است. طبق گزارش فائو، نشانه‌هایی از امید وجود دارد - گیاهان هیبریدی جدید در برابر این بیماری مقاوم هستند و سال گذشته مکزیک بیش از ۸۲۰۰۰ تن دانه‌های کاکائو تولید کرده‌است.
7-صنعت کاکائو در اکوادور
صنعت کاکائوی اکوادور یکی از قدیمی‌ترین بخش‌های جهان است: در آمازون اکوادور، باستان شناسان به تازگی نشانه‌هایی از کاکائو را در pottery کشف کرده‌اند که بیش از ۵۰۰۰ سال قدمت دارد. این تاریخچه طولانی امروز با مجموع خروجی این کشور در ۱۲۸،۴۴۶ تن مورد تقدیر قرار گرفته‌است.
 
تولید کاکائو نمی‌تواند با قدرت‌های جهانی کاکائو در غرب آفریقا از نظر تولید ناخالص رقابت کند، اما بسیاری از کارشناسان شکلات احساس می‌کنند که اکوادور از لحاظ کیفیت برتر است. در حالی که بسیاری از شرکت‌های چند ملیتی برای استفاده از این محصولات در زمینه شکلات فرآوری شده خود به آفریقا متوسل می‌شوند، chocolatiers کوچک‌تر به کاکائو نگاه می‌کنند تا مزه پیچیده را که دوست دارند فراهم کنند.
6-پودر کاکائو در برزیل
دنیا قطعا بیش از تولید آن به کاکائو نیاز دارد. هیچ کجا این چیزی بیش از برزیل نیست، کشوری که تولید کاکائوی آن به طور مداوم در چند سال گذشته کاهش یافت. در واقع، برزیل وارد کننده اصلی کاکائو شده و برزیلی بیشتر از آن‌ها کاکائو را می‌فروشد - از سال ۱۹۹۸.
 
و این احتمال ندارد که به زودی تغییر کند: دولت برزیل پیش‌بینی می‌کند که تولید کاکائوی برزیل بین الان و ۲۰۲۴ دیگر ۱۵.۷ درصد دیگر را کاهش می‌دهد. با این حال، برزیل بزرگ‌ترین تولید کننده کاکائو در قاره آمریکا است و ۲۵۶،۱۸۶ تن دانه‌های کاکائو را در سال ۲۰۱۳ برداشت می‌کند.
5-کاکائو در کامرون
از خانه شکلات در آمریکای جنوبی، این لیست در حال حاضر از اقیانوس اطلس به آفریقا سفر می‌کند، جایی که تنها یکی از پنج کشور برتر جهان تولید می‌کند. از نظر حجم کلی، غرب آفریقا بیش از هر منطقه دیگری کاکائو تولید می‌کند.
 
کامرون از لحاظ تاریخی یکی از بزرگ‌ترین تولید کنندگان کاکائو، رشد ۲۷۵،۰۰۰ تن متریک تن در سال ۲۰۱۳ بوده‌است. علی‌رغم این واقعیت، تجارت کاکائو در کامرون در خطر است. مدیریت ضعیف محصول کاکائو منجر به یک وضعیت وخیم شده‌است: بسیاری از درختان کاکائوی کامرون از سن تولید خود گذشته‌اند. بدون درختان جدیدتر یا فضای کافی برای کاشت، کشاورزان کاکائوی کامرون به دنبال روبرو شدن با نبردی دشوار هستند.
4-کاکائو در نیجریه
از سوی دیگر، نیجریه در نظر دارد تا تولید کاکائو را از ۳۶۷،۰۰۰ تا ۴۲۱،۳۰۰ تن در سال ۲۰۱۳ - ۱۴ افزایش دهد. افزایش قیمت جهانی، تقاضا، و افزایش دسترسی به تکنولوژی کشاورزی حاشیه‌ای رشد قابل‌توجهی را در صنعت کاکائو در نیجریه برانگیخته است.
 
این شاخص‌های مثبت به این معنا نیست که صنعت کاکائو نیجریه عاری از مشکل است. آکسفام، فقدان شدید برابری جنسیتی را در مزارع کاکائو در نیجریه اعلام کرد. آن‌ها می‌گویند که زنان و مردانی که نقش‌های مشابهی را در فرآیند برداشت محصول ایفا می‌کنند معمولا به طور نابرابر پرداخت می‌شوند
3-اندونزی سومین تولید کننده کاکائو
اندونزی قبل از اوایل دهه ۱۹۸۰ وقتی که تولید مثل یک راکت منفجر شد، تقریبا هیچ کاکائو تولید نکرد. بنا بر گزارش فائو، اکنون سومین تولید کننده اصلی تولید دانه‌های کاکائو است که ۷۷۷،۵۰۰ تن در سال ۲۰۱۳ رشد می‌کند.
 
یک نگرانی عمده برای محصول کاکائو اندونزی، pod حشره است که به تازگی به رشد صنعت آسیب رسانده‌است. تا اوایل دهه ۲۰۰۰، صنعت کاکائو اندونزی در مسیری مستقیم به سمت بالا قرار داشت، اما از آن زمان به بعد هموار شده‌است. مانند غنا و ساحل‌عاج، اغلب محصول کاکائوی اندونزی از مزارع smallholder ناشی می‌شود، که ادعا می‌کند موسسه توسعه خارج از کشور روشی کارآمد تر از مزارع بزرگ شرکت‌های بزرگ است.
2-کاکائو در غنا
در غنا، کاکائو پادشاه است و تولید ناخالص ملی فقط تحت یک ششم تولید ناخالص ملی این کشور قرار دارد. بیش از سه چهارم کشاورزان کشور خودشان را کشاورزان خرده‌پا تعریف می‌کنند، به این معنا که مزرعه کاکائو تحت مالکیت کشاورزان است که در ملک زندگی می‌کنند. با وجود فقدان کنترل شرکتی - یا شاید به دلیل آن - هزینه‌های عملیاتی بالا، هزینه خود را بر صنعت کاکائو cocoa وارد می‌کنند.
 
برخی از کشاورزان کاکائو از غنا برای قاچاق کاکائو به ساحل‌عاج برده شده‌اند، جایی که کاکائو تقریبا ۵۰ درصد فروش دارد. با ۸۳۵،۴۶۶ تن رشد در کشور آفریقای غربی، این مقدار قاچاق زیادی است.
1-ساحل عاج سلطان کاکائو
ساحل‌عاج ۳۰ درصد از کل کاکائوی جهان را تامین می‌کند، که بقیه جهان را با بیش از نیم‌میلیون تن با کل تولید of تن هدایت می‌کند. شرکت‌هایی مانند نستله ۴۶ و Cadbury، مقدار زیادی از کاکائو را از ساحل‌عاج دریافت می‌کنند و تنها کاکائو مسئول تقریبا دو سوم درآمد تجاری است که به کشور وارد می‌شود.
 
اخیرا نگرانی‌های جدی در مورد تولید کاکائو در اینجا مطرح شده‌است. کارگران کودک که برخی از آن‌ها تحت فشار ۱۰۰ ساعته و سو استفاده فیزیکی قرار دارند، در بسیاری از مزارعی که مسئول خروجی بسیار زیاد این کشور هستند، کشف شده‌اند. علاوه بر شرایط سخت کاری، کارگران کودک در ساحل‌عاج، اغلب هیچ تحصیلاتی ندارند.
 
یک کشاورز کاکائو در ساحل‌عاج در سال گذشته در حالی که سعی داشت یک نوار شکلات را در فیلمی بازی کند که ویروسی در آن پخش شده‌بود، سرخط خبرها را به دست آورد. علی‌رغم کاکائو برای کل زندگی، او هرگز شکلات نخورده بود.
واردات پودر کاکائو، عوارض گمرکی پایه ۳۰ درصد را به خود اختصاص می‌دهد. با این حال، آن‌ها از وظیفه اداره مخابرات پاکستان معاف هستند. برای استفاده از این شرایط، یک الزام وجود دارد که باید یک افزایش ارزش ۳۵ درصد در کشور صادر کننده وجود داشته باشد تا از مزایای عوارض استفاده کند.
 
این شرکت‌ها شکایت کردند که این مقررات برآورده نشده اند و کشورهای asean با وارد کردن پودر کاکائو از کشورهای ثالث و سپس صادرات به هند با هدف صادرات پودر کاکائو توسط اندونزی، سنگاپور و مالزی در مجموع ۳۵ درصد به هند دست یافته‌اند ".
 
به عنوان مثال، اندونزی علاوه بر سو استفاده از قواعد، ارزش افزوده of درصد را در سال ۲۰۱۷ - ۱۸ افزایش داد.
 
Pankaj Rawal جیندال، یکی از بزرگ‌ترین تولید کنندگان پودر کاکائو گفت: " کشورهای جنوب شرقی آسیا مانند مالزی، سنگاپور و اندونزی در حال وارد کردن پودر از کشورهای ثالث و صادرات آن به هند بدون دستیابی به حداقل ارزش تحت اداره مخابرات هستند. محصولات کاکائو از این کشورها که به هند می‌آیند، ۲۵ درصد ارزان‌تر هستند."
 
این شکایت حاکی از آن است که مقدار واردات پودر کاکائو توسط اندونزی، در ۲۵،۱۲۴.۸۶ تن، به میزان قابل‌توجهی بالاتر از مقدار صادرات این کشور به هند، در ۱۰،۳۰۱.۲۰ تن، در سال ۲۰۱۷ - ۲۰۱۷ بود.
 
این امر، Abhishek Rastogi، شریک at گفت تنها در صورتی می‌تواند اتفاق بیفتد که پودر کاکایو وارد اندونزی به هند شود. وی افزود که این منجر به از دست رفتن درآمد سنگین دولت خواهد شد. این شکایت در مجموع از دست دادن کل درآمد به خزانه در بازه زمانی ۲۰۱۷ - ۲۰۱۷ به مبلغ ۵.۳ میلیون روپیه رسید.
 
مالزی و سنگاپور به ترتیب ۲،۵۰۰ تن و ۲،۰۰۰ تن به هند در سال ۲۰۱۷ - ۲۰۱۷ صادر کردند. سریلانکا در سال جاری حدود ۱۲۰۰ تن به هند صادر کرده‌است.
 
صادرات پودر کاکائو به هند ازنظر ارزشی زیاد نیست، اما در سال‌های ۲۰۱۷ - ۲۰۱۷ از ۳۰.۴۵ میلیون دلار در سال گذشته به ۴۳.۰۳ میلیون دلار در سال ۲۰۱۷ - ۱۸ افزایش یافت.
 
Rastogi گفت که لغزش‌های شرایط ذکر شده در the موضوع اختلاف بوده‌است. او گفت که دولت نباید در حمایت از صنعت داخلی برای رسیدن به اهداف ایجاد شده در هند تردید کند و باید نشان دهد که هند زمانی که به شرایط مورد توافق می‌رسد، سخت است.

 

 

پودر کاکائو,نمایندگی پودر کاکائو,واردات پودر کاکائو,واردات پودر کاکائو,سفارش پودر کاکائو,قیمت پودر کاکائو,برند پودر کاکائو,پروفرما پودر کاکائو,فروشنده پودر کاکائو,سایت تخصصی پودر کاکائو