• پودر کاکائوپودر کاکائو,نمایندگی پودر کاکائو,واردات پودر کاکائو,واردات پودر کاکائو,سفارش پودر کاکائو,قیمت پودر کاکائو,برند پودر کاکائو,پروفرما پودر کاکائو,فروشنده پودر کاکائو,سایت تخصصی پودر کاکائو
  • jquery slideshowپودر کاکائو,نمایندگی پودر کاکائو,واردات پودر کاکائو,واردات پودر کاکائو,سفارش پودر کاکائو,قیمت پودر کاکائو,برند پودر کاکائو,پروفرما پودر کاکائو,فروشنده پودر کاکائو,سایت تخصصی پودر کاکائو
  • پودر کاکائوپودر کاکائو,نمایندگی پودر کاکائو,واردات پودر کاکائو,واردات پودر کاکائو,سفارش پودر کاکائو,قیمت پودر کاکائو,برند پودر کاکائو,پروفرما پودر کاکائو,فروشنده پودر کاکائو,سایت تخصصی پودر کاکائو
html slideshow by WOWSlider.com v7.7

وارد کننده بی واسطه پودر کاکائو

وارد کننده بی واسطه پودر کاکائو

اویل تریدینگ وارد کننده بی واسطه و مستقیم پودر کاکائو از کشورهای صاحب نام و برندهای معتبر و جهانی پودر کاکائو آماده همکاری و انجام سفارشات متقاضیان واردات پودر کاکائو در خدمت بازدید کنندگان است.

پودر کاکائو ارگانیک یک محصول شگفت انگیز برای افزایش مصرف مواد مغذی سالم است. می توانید با استفاده از پودر کاکائو ارگانیک از Boost Nutrients ، یک اسموتی سالم را به راحتی تکان دهید. عالی برای مواد تشکیل دهنده کاسه اسموتی همچنین برای کاسه Acai یا تاپ های گرانول گرانول. فوق العاده در فرنی شما (ساخته شده از جو نورد ارگانیک) در زمستان.

پودر کاکائو RAW چیست؟


پودر کاکائو قطعات کوچکی از لوبیای کاکائوی خرد شده است که طعمی تلخ و شکلاتی دارند. آنها از لوبیای درخت کاکائو ساخته شده اند. دانه های کاکائو پس از برداشت خشک می شوند ، سپس تخمیر و ترک می شوند تا بیت های کوچک ، تیره یا پودر کاکائو تولید شود. پودر کاکائو بدون آب ، پودر کاکائو خام نامیده می شود. (کباب کردن برای تولید کلوات است. به جداسازی پوسته بیرونی از لوبیای داخلی کمک می کند و باعث می شود ترک خوردگی و جوش زدن آسان تر شود. همچنین محصول را استریل می کند و طعم را تقویت می کند اما فواید آنتی اکسیدانی را کاهش می دهد).

با این وجود ، پودر شکلاتی غنی و خام ، حاوی مواد مغذی و ترکیبات گیاهی قدرتمندی است که به روش های مختلفی از سلامتی آنها سودمند است.

کاکائو به طور طبیعی قند کم است. این گیاه از طعم شکلات کمی تلخی برخوردار است و همچنین به بسیاری از غذاها از جمله اسموتی ها و کاسه Acai می افزاید.

مزایای آنتی اکسیدان بالا CACAO


پودر کاکائو خام خام پر از فلاونوئیدها است که به عنوان آنتی اکسیدان طبیعی عمل می کنند. آنتی اکسیدان ها ما را از پیری و بیماری ناشی از رادیکال های آزاد محافظت می کند. پودر کاکائو خام حاوی حداکثر چهار برابر آنتی اکسیدان های پودر کاکائو سنتی (نسخه بو داده) است و دارای <b> بالاترین ارزش آنتی اکسیدانی در تمام محصولات غذایی طبیعی است. خام کاکائو روی سیستم عصبی مرکزی بسیار قدرتمند است و زیاده روی در مصرف آن می تواند در احتباس کلسیم نگه داشته شود. بنابراین ، متخصصان بهداشت توصیه می کنند روزانه بیش از 40 گرم (پنج قاشق چای خوری) کاکائو خام میل نکنید ، بنابراین از اعتدال آن لذت ببرید.

MISSION مواد مغذی برتر
Boost Nutrients توزیع کننده مواد غذایی با کیفیت بالا در استرالیا به کافه ها ، غذا و سایر فروشندگان است. ما مواد غنی از مواد مغذی با کیفیت بالا و با ارزش غذایی واقعی از دانه های خام و غلات و مواد گیاهی گیاهی را ارائه می دهیم. ما تلاش می کنیم بهترین محصولات را از تولید کنندگان بهتر به بازار بیاوریم.

محصولات ما تحت شرایط مجاز HACCP و از تولید کنندگان و پردازنده های دارای مجوز ارگانیک تولید می شوند که ما محصولات آنها را به عنوان ارگانیک برچسب گذاری می کنیم.

Boost Nutrients یک مارک محلی Aussie است که فقط از مواد اولیه تازه خام تهیه شده از پرورش دهندگان استرالیا در هر کجا عملی و در غیر این صورت از تأمین کنندگان با کیفیت بالا در خارج از کشور استفاده می کند. غلات ، دانه ها و محصولات طبیعی ما برای بسیاری از انواع محصولات غذایی سالم مواد ایده آل هستند. آنها به ویژه برای اسموتی های سریع سالم و همچنین پرتوهای مخصوص کاسه Acai یا وعده های غذایی کاسه گرانول بسیار مفید هستند. همچنین می توان آنها را روی سالادها و سایر وعده های غذایی دیگر اسپری کرد تا به آنها طعم طبیعی سالم ، مغذی و / یا ترد اضافه شود. بنابراین دامنه Boost Nutrients محصولاتی هستند که می توانند در مواد شیرین کاری مواد اولیه شما مفید باشند.

نحوه استفاده از مواد مغذی RAW CACAO POWDER.
پودر کاکائو خام دارای طعمی قوی و کمی تلخ است بنابراین لذت بردن از آن به تنهایی آسان نیست. ما معتقدیم بهترین استفاده از آن است که به طور مرتب آن را به عنوان یک ماده در سایر محصولات حاوی سلیقه آن مصرف کنید. یک راه مطمئن و ساده ، ریختن آن در اسموتی است. یا نوشیدنی اسموتی یا کاسه اسموتی. در صبحانه کاسه Acai یا صبحانه کاسه گرانو نیز بسیار خوب پیش می رود.

برخی تحقیقات می گویند ، لبنیات جذب آنتی اکسیدان ها از کاکائو خام را مهار می کند. بنابراین اگر در حال تهیه اسموتی کاکائو هستید بهتر است از شیر غیر لبنی مانند شیر بادام یا شیر نارگیل استفاده کنید تا تمام مزایای آنتی اکسیدانی را به دست آورید.


وضعیت رایگان گلوتن.
در غلافهای کاکائو که از آن پودر کاکائو خام گرفته شده است ، هیچ گلوتنی وجود ندارد. بنابراین ، مگر اینکه یک ماده حاوی گلوتن اضافه شود (یا آلودگی ناشی از بسته بندی equpment که برای محصولات حاوی گلوتن نیز استفاده می شود) ایجاد شود ، پودر خام کاکائو فاقد گلوتن است و برای سلیاک برای استفاده در پخت و سایر مواد غذایی بی خطر است.
ذخیره سازی.

پودر کاکائو خام Boost Nutrient در صورت نگهداری صحیح از ماندگاری طولانی برخوردار است. آنها در کیسه های قابل تحمل بسته بندی شده اند. توصیه می کنیم تمام بسته های باز نشده را در جای خشک و خنک نگهداری کنید. پس از باز کردن بهتر است قبل از اینکه دوباره کیسه را با قفل زیپ آن ببندید ، هوا را از بسته خارج کنید. هرگز کیسه ها را باز نکنید زیرا مواد می توانند رطوبت هوا را جذب کنند.

 

پودر کاکائو,نمایندگی پودر کاکائو,واردات پودر کاکائو,واردات پودر کاکائو,سفارش پودر کاکائو,قیمت پودر کاکائو,برند پودر کاکائو,پروفرما پودر کاکائو,فروشنده پودر کاکائو,سایت تخصصی پودر کاکائو