وارد کننده مستقیم پودر کاکائو

اویل تریدینگ وارد کننده مستقیم پودر کاکائو دارای نمایندگی از برندهای معتبر جهانی با اخذ پروفرما از برندهای معتبر پودر کاکائو. 

 

این روزها ، آسان است که دست های خود را به شکلات های شگفت انگیز از سراسر جهان بسپارید - شکلاتی که تا همین اواخر برای پخت بسیار مناسب بود. اکنون استفاده از شکلات درجه یک در همه چیز ، از شکلات های قهوه ای گرفته تا کیک های تولد ، غیر عادی نیست. درست است ، همیشه بهتر است از بهترین مواد اولیه موجود استفاده کنید ، اما اگر فکر می کنید شکلات عالی کلید دسرهای شکلاتی با طعم شدید است ، دوباره فکر کنید. وقتی نوبت به ارایه طعم شکلات عمیق و تیره شکلات می رسد ، پودر ساده کاکائو قدیمی سخت است.

کاکائو و شکلات: چه تفاوتی دارد؟

کاکائو به هیچ وجه محصولی کمتر از شکلات نیست. برعکس ، این یک شکل خالص تر از شکلات است. شکلات دارای دو جزء اصلی است - مواد جامد کاکائو (از آنجا که طعم به وجود می آید) و کره کاکائو (از آنجا که بافت غنی از آن به وجود می آید). پودر کاکائو کره کاکائو بسیار کمی دارد. این به طور عمده مواد جامد کاکائو است. به عبارت دیگر ، شما می توانید پودر کاکائو را به عنوان شکلات فکر کنید که بیشتر کره آن کاکائو برداشته شده است. پودر کاکائو به طور کلی حاوی فقط 10 تا 12 درصد کره کاکائو است ، در حالی که شکلات بدون شیرین خالص حاوی حدود 55 درصد است. بنابراین ، به ازای هر اونس ، پودر کاکائو یک مشت بزرگتر از عطر و طعم شکلات را بسته بندی می کند ، زیرا شما در حال افزایش مواد جامد کاکائو و کره کاکائو کمتری هستید.

کاکائو: خمیده یا طبیعی؟

دستور العمل هایی که از کاکائو استفاده می کنند اغلب کاکائو طبیعی یا هلندی را مشخص می کنند. کاکائو فرآیند هلندی با قلیایی درمان می شود که باعث افزایش pH می شود و طعم های تیز را کاهش می دهد. ممکن است متوجه شوید که کاکائو با فرآیند هلندی در مقایسه با کاکائو طبیعی طعم مساوی دارد ، بنابراین استفاده از یک مارک خوب بسیار مهم است. بهتر است که هر دو نوع کاکائو را برای پخت کیک در دست داشته باشید ، زیرا موفقیت دستور العمل هایی که یک یا دیگری خواستار آن هستند بستگی به این دارد که خمیر یک pH خاص داشته باشد. اگر شما یک نوع کاکائو را ترجیح می دهید ، خوب است که بخشی از آن را به هر نوع دستور العمل ، حتی کیک ها نیز جایگزین کنید.

چه موقع از کاکائو استفاده کنیم و چه زمانی از شکلات استفاده کنیم

هنگامی که من یک دستور العمل برای یک دسر شکلات ایجاد می کنم ، طعم تنها ویژگی ای نیست که من در نظر می گیرم - بافت نیز مهم است. بافت نهایی یک دسر به شدت تحت تأثیر انواع چربی های موجود در دستور العمل ، کره ، روغن ، کره کاکائو از شکلات یا ترکیب آن است.

در دسرهای خامه ای شکلات معمولاً بهترین است. بعضی از دسرها به ابریشمی احتیاج دارند که فقط کره کاکائو قادر به تهیه آن است. کره کاکائو یک چربی غیرمعمول است زیرا در دمایی بسیار نزدیک به دمای بدن ما ذوب می شود. شکلاتی که در دمای اتاق سخت و جامد باشد بر روی زبان احساس غنی می کند. در پودینگ ها ، ganache و mouses ، تجملات لوکس کره کاکائو واقعا می درخشد ، بنابراین برای این دسرها ، شکلات (بله ، بهترین موردی که می توانید پیدا کنید) تقریباً همیشه از پودر کاکائو ارجح است. این بدان معنی نیست که پودر کاکائو فاقد چنین چیزی است. در حقیقت ، اضافه کردن یک قاشق یا دو قاشق غذاخوری به پودینگ یا موز به همراه شکلات می تواند بدون ایجاد تغییر در نحوه تنظیم کاستارد باعث تقویت طعم و مزه شود.

 

در کیک ها انتخاب پیچیده تر است. کیک های ساخته شده با کاکائو و کیک های ساخته شده با شکلات می توانند از لحاظ طعم و بافت بسیار متفاوت باشند. و این تفاوت ها با سایر چربی های مورد استفاده در دستور العمل ارتباط زیادی دارد.

کیک های ساخته شده با پودر کاکائو و روغن بسیار حساس و طعم دار هستند. مثلاً کیک غذای شیطان را در نظر بگیرید. طعم عمیق ، رنگ تیره و بافت مرطوب آن از جفت کردن پودر کاکائو با روغن حاصل می شود. طعم آن شدید است زیرا هیچ شیر یا کره ای برای رقیق کردن عطر و طعم خالص شکلات جامدات کاکائو وجود ندارد. (دستور العمل کیک غذای شیطان مورد علاقه من حدود یک سوم کاکائو به اندازه آرد را فراخوانی می کند: ¾ پودر کاکائو بدون چربی را به هر 2 لیوان آرد آغشته کنید.) و بافت آن مرطوب است زیرا روغن نباتی در دمای اتاق مایع است (و حتی هنگام خنک شدن). برخلاف کره و کره کاکائو ، که جامد هستند. شما می توانید یخچال و فریزر کیک مواد غذایی شیطان را سرد و سرد نگه دارید و هنوز هم به طرز استثنایی تری خواهد بود.

از طرف دیگر کیک شکلاتی ساخته شده با شکلات از نظر دما حساس است. اگر تا به حال به شما یک تکه کیک شکلاتی سرد که خشک و خرد شده است ، خدمت کرده اید ، شاید به خوبی با شکلات تهیه شده باشد. به یاد داشته باشید ، کره کاکائو حتی در دمای اتاق خنک سخت است. عطر و طعم کیک نیز رنج می برد ، زیرا کره کاکائو همان چیزی است که عطر و طعم شکلات را به خود جلب می کند و هرچه سردتر باشد ، مدت طولانی تر لازم است که روی زبان شما ذوب شود و طعم آن آزاد شود. این بدان معنا نیست که کیک های ساخته شده با شکلات ناخوشایند هستند؛ فقط لازم است به یاد داشته باشید که آنها را در دمای اتاق سرو کنید. واقعیت این است که کره کاکائو می تواند یک کیک دلپذیر و سفت و محکم درست کند ، به خصوص اگر این دستور غذا حداقل 4 انس شکلات بدون شیرین داشته باشد - به یک کیک غنی Bundt با یک خرده خرد و بهاری فکر کنید.

 

در شکلات های قهوه ای ، کاکائو نتایج chewy می دهد ، در حالی که شکلات یک بافت ناخوشایند است.دوستداران شکلات می توانند در مورد شکلات های قهوه ای مشکوک باشند ، اما واقعیت این است که پودر کاکائو باعث ایجاد قهوه ای غنی و خوش طعم شده است. قهوه ای ها وقتی قند ، چربی و تخم مرغ دارند اما آرد کم دارند ، جویدنی هستند. آخرین متغیر در بافت نهایی آنها ، ماهیت چربی مورد استفاده در دستور العمل است - به طور خاص چربی در دمای قهوه ها چه مقدار سخت است. کره در دمای اتاق نرم است ، بنابراین شکلات های قهوه ای ساخته شده با کاکائو به علاوه کره (یا روغن) دارای بافتی نرم و جویدنی هستند. و طعم آن به شدت شکلاتی است با عطر و طعم فوق العاده ماندگار قلاب. در عوض ، قهوه ای هایی که با شکلات به همراه کره ساخته می شوند ، اغلب محکم ، تقریباً پوستی هستند ، زیرا کره کاکائو در دمای اتاق سخت تر از کره است. هرچه شکلات موجود بیشتر باشد ، شکلات قهوه ای هرچه بیشتر باشد.

 

اوبل تریدینگ: وارد کننده پودر کاکائو از برندهای معتبر جهانی