رده بندی پودر کاکائو در سال 2020

رده بندی پودر کاکائو در سال 2020 عنوان مقاله ای از اویل تریدینگ وارد کننده پودر کاکائو و پودر شکلات است مه جهت علاقه مندان قرار داده شده است.

5 بررسی برتر پودر کاکائو 2020

 
 

پودر کاکائو از لوبیای کاکائو ساخته شده است. غلاف دانه ای است که در درخت کاکائو یافت می شود. این لوبیا ها برداشت می شوند ، به صورت دستی و جداگانه خشک می شوند و در آخر ، برای ضبط لایه خارجی چربی که در ساخت کره کاکائو به آن می رود فشار می یابد. باقی مانده پس از فشار دادن چیزی است که پودر کاکائو واقعی است. امروزه ، آن را به صورت nibs در دسترس است و آنها عمدتا برای تاپینگ برای کاسه اسموتی و اسموتی استفاده می شوند.

انتخاب پودر کاکائو ارگانیک و معتبر همان چیزی است که چالش برانگیز است و برای ساده تر و ساده تر کردن روند در اینجا راهنمای مختصری برای کمک شما است.

فهرست مطالب

بهترین بررسی و رتبه بندی پودر کاکائو 2020

می خواهید اطلاعات بیشتری کسب کنید؟

اکنون که 5 توصیه برتر ما را دیدید ، جزئیات بیشتری را در مورد هر یک از آنها ارائه می دهیم ، از جمله اینکه چرا آنها را دوست داریم. وقتی آماده شد ، روی دکمه زرد کلیک کنید تا بهترین قیمت را در آمازون دریافت کنید!

1. مواد بهداشتی کاکائو پودر ارگانیک

محصولات بهداشتی کاکائو پودر ارگانیک

اکنون می توانید هدیه های شکلات خود را به روشی سالم که با ارگانیک بهداشتی کاکائو پودر بهداشتی تهیه شده است ، برآورده کنید. همانطور که از نام این محصول پیداست ، این ماده غذایی پودر کاکائو ارگانیک است که برای شما خوشمزه و سالم است و به شما این امکان را می دهد تا بدون اینکه دندان شیرین خود را برای شکلات تهیه کنید ، روی رژیم غذایی سالم خود تمرکز کنید. این گیاه حاوی آنتی اکسیدان ها ، مواد معدنی و ویتامین های زیادی است و عطر شکلات تیره به شما می دهد و باعث طعم تلخ و خاکی تر می شود. دانه های کاکائو که در ساخت این پودر قرار می گیرند ، از مزارع ارگانیک پرو در پرو جایی که لوبیا ها در آن پرورش داده می شوند و به صورت دستی جمع می شوند ، گرفته می شوند و سپس ریز را فشار می دهند تا لایه بیرونی را برداشته و آنرا خرد کرده و برای محصول نهایی به پودر آغشته کنید.این فن آوری که به خرد کردن لوبیا می رود ، ثبات و غنای اصیل لوبیای کاکائو را تضمین می کند و فواید غذایی ارزشمندی را برای شما به ارمغان می آورد.

محصولات بهداشتی Cacao Powder Certified Organic Organic را می توان در اشکال مختلفی از جمله به عنوان برترین شکل برای اسموتی ها ، میله های گرانولو ، کالاهای پخته شده مانند فود و قهوه ای و حتی در دسرهایی مانند بستنی و پودینگ استفاده کرد. با ترکیب آن با شیرین کننده ها و کره کاکائو که از لایه چربی خارج آن ساخته شده ، می توان از آن برای ساخت شکلات نیز استفاده کرد. فناوری پرس سرد برای سنگ زنی و آسیاب کردن لوبیا استفاده می شود و این باعث می شود تا طعم ها و غنای تند آن حفظ شود.

آنچه در مورد آن دوست داریم

محصولات بهداشتی کاکائو پودر ارگانیک آلی بسته بندی شده از ویتامین ها ، آنتی اکسیدان ها و مواد معدنی است و به دلیل تکنولوژی مطبوعات سرد ، پودر باعث حفظ غنای و طعم های معتبر خود می شود. می توانید هوس شکلات خود را با آن برآورده کنید و سرشار از تووبرومین است. می توانید از نی ها به شکل های مختلف استفاده کنید و برای تهیه شکلات با آن می توانید با کره کاکائو و شیرین کننده ها ترکیب شوید. از نی ها حتی می توان برای پخت استفاده کرد و برای اسموتی ها نیز استفاده کرد و بافت غنی از خامه و کره را به شکلات تیره حس می کند.

 

2. پودر کاکائو آلی Viva Naturals

پودر کاکائو آلی Viva Naturals

پودر کاکائو آلی Viva Naturals با شکلات عاری از احساس گناه به شما ارائه می دهد. این پودر کاکائو با طعم غنی از طعم های شکلات جسورانه و بدون مواد افزودنی و قند موجود در سایر محصولات فرآوری شده همراه است. حال می توانید با استفاده از پودر کاکائو درجه مرغی و مزرعه ای ارگانیک ، شیرینی های شیرینی و شیرینی ، کلوچه یا کیک شکلاتی را بپزید. پودر کاکائو از لوبیا کاکائو طبیعی و ارگانیک Criollo ساخته شده است که به بهترین شکل و طعم شکلات معروف استبدون تلخی سنتی این لوبیا های ارگانیک غنی از آنتی اکسیدان ها هستند و با تکنولوژی مطبوعات سرد ارزش غذایی و غنای و طعم های لوبیا به خوبی حفظ می شوند. پودر کاکائو ارگانیک Viva Naturals برخلاف پودر کاکائو سنتی ، فرآوری نشده و از این رو حاوی قندهای اضافی نیست و این باعث حفظ مشخصات کامل جوشانده لوبیا می شود.

پودر کاکائو در دماهای پایین طراحی شده است و این امر باعث می شود که محصول ارگانیک بدون تغییر و برای مصرف شما بی خطر باشد. برای حفظ عطر و طعم غنی و ارزش غذایی آن ، لوبیا بدون آب نگه داشته می شود و در آب و هوای گرم پرو برداشت می شود. فقط نادرترین و خالص ترین لوبیا برای تهیه پودر آلی کاکائو Viva Naturals استفاده می شود و در صورت پاشیدن روی هر نوع قهوه ای یا اسموتی طعم های شکلاتی و عطر را آزاد می کند. علاوه بر این ، این محصول دارای گواهینامه غیر GMO است و به طور پایدار در تبعیت از رویه های تجارت عادلانه منبع می شود.

آنچه در مورد آن دوست داریم

پودر کاکائو ارگانیک Viva Naturals از فراهم آوردن طعم های غنی و حداکثر ارزش غذایی خود اطمینان حاصل می کند زیرا از لوبیای کاکائو خنک نشده که در آب و هوای گرم پرو برداشت می شود ساخته شده است. علاوه بر این ، حبوباتی که در طراحی پودر مورد استفاده قرار می گیرد ، تغییرات نادر و خالص است و پودر آن در دمای کم ساخته می شود که باعث می شود طعم و مزه آن بدون هیچ گونه قند اضافی حفظ شود. این محصول دارای گواهینامه غیر GMO بوده و در راستای پیروی از رویه های تجارت عادلانه ، منبع تهیه شده است.

 

3. پودر کاکائو آلی Superfoods Terrasoul

پودر کاکائو ارگانیک Superfoods Terrasoul

پودر کاکائو ارگانیک Terrasoul Superfoods ، پودر کاکائو بصورت ارگانیک و فرآوری شده است و سرشار از مواد معدنی و منیزیم است. پودر کاکائو به واسطه طعم سالم و بهینه در آب و هوای گرم در پرو برداشت می شود. فناوری مطبوعات سرد برای دانه های کاکائو استفاده می شود و این باعث می شود طعم و تلخی طبیعی آن حفظ شود. این جایگزین نهایی برای هر نوع دستور العمل در جایی است که از پودر کاکائو سنتی استفاده می شود. این پودر کاکائو با حفظ اشتیاق به کیفیت ، سلامتی و ارزش در ذهن ساخته می شود. تولیدکننده تمرکز خود را برای نزدیک کردن مشتری به مزارع ارگانیک که لوبیای کاکائو در آن برداشت می شود ، انجام می دهد و این یک تأثیر اجتماعی را ایجاد می کند و همچنین باعث می شود مواد مغذی با کیفیت بالا مواد غذایی متراکم را برای مشتریان بیشتر کند. برخلاف سایر شرکت ها ، پودر کاکائو مستقیماً وارد می شود ،آزمایشگاه تست شده و سپس برای بالاترین استانداردهای کیفیت بسته بندی شده است.

تولید کننده بزرگترین تأمین کننده مواد غذایی فوق العاده آلی در ایالات متحده است و آنها با ارائه برخی از غذاهای عالی ارگانیک مانند Terrasoul Superfoods Organic Cacao Powder ، این اعتماد را تا به امروز حفظ کرده اند. لوبیای کاکائو به طور مستقیم از مزارع که از روشهای ارگانیک برای رشد و برداشت محصول لوبیا کاکائو پیروی می کنند ، تهیه می شود و تمام مواد تشکیل دهنده موجود شامل گواهینامه غیر GMO هستند. لوبیا ها با استفاده از فن آوری پرس سرد به طور جداگانه دستگیره شده و روی زمین قرار می گیرند و این باعث می شود که ارزش غذایی پودر را حفظ کرده و آن را به جایگزین سالم برای شکلات تیره تبدیل کند.

آنچه در مورد آن دوست داریم

پودر کاکائو ارگانیک Terrasoul Superfoods 100٪ محصول گواهی شده طبیعی و غیر GMO است و عاری از گلوتن و سایر مواد افزودنی است. قندهای اضافه ای موجود نیستند و سرشار از آنتی اکسیدان ها و مواد معدنی هستند. این گزینه جایگزین سالم است که می توانید در آن سرمایه گذاری کنید و این اطمینان را به شما می بخشد که همان طعم و تلخی پودر کاکائو آلی را به شما ارائه می دهد. سرشار از ویتامین است و به دلیل داشتن فن آوری فشار سرد ، تمام ارزش غذایی پودر کاکائو حفظ شده و در کیسه های قابل تحمل بسته بندی می شود که تا زمان رسیدن به شما ، باعث تازگی آن می شود.

 

4. پودر کاکائو آلیاژی Navitas

پودر کاکائو ارگانیک Navitas

Navitas Organics Cacao Powder یک غذای خوب است که از لوبیا کاکائو دارای مجوز تجارت ارگانیک و منصفانه تهیه می شود. این یک جایگزین سالم برای پودر کاکائو بیش از حد فرآوری شده سنتی است. این گیاه با استفاده از دمای پایین ساخته شده است که باعث می شود غنای طعم ها ، آنتی اکسیدان ها و منیزیم آن و آهن حفظ شود. بنابراین ، این مزایای سلامتی بیشتری را نسبت به پودر کاکائو فرآوری شده بیش از حد موجود در آنجا فراهم می کند. از این گیاه در لرزش ها ، اسموتی ها ، شکلات ها ، پودینگ ها ، کیک ها و کلوچه ها بسیار استفاده می شود. از این پودر کاکائو می توان در هر ظرف برای تقویت طعم و مزه های آن استفاده کرد. به دلیل فن آوری مطبوعات سرد ، ارزش غذایی لوبیای کاکائو پایدار است و مواد معدنی حیاتی موجود باعث تقویت عملکرد سلولی بدن می شوند. این فن آوری پردازش ملایمی را حفظ می کند که مواد مغذی موجود در آن را حفظ می کند و از این رو فواید تقویت می شوند.

پودر کاکائو Navitas Organics CDAo دارای گواهی USDA است و مواد تشکیل دهنده آن برای ساخت محصول دارای گواهینامه غیر GMO بوده و تولید کننده مایل اضافی را طی می کند تا اطمینان حاصل شود که کیفیت محصولات به خطر نمی افتد. به دلیل حداقل تکنولوژی پردازش ، غذاهای گیاهی سالم هستند و سازنده از شیوه های رشد ارگانیک پیروی می کند و تمام مواد مغذی ضروری حفظ می شود. علاوه بر این ، روشهای فرآوری و کشاورزی با رعایت استانداردهای کیفیت منطقه انجام می شود.

آنچه در مورد آن دوست داریم

پودر کاکائو Navitas Organics خالص ترین پودر کاکائو است که با درجه حرارت کم طراحی شده است و به صورت ارگانیک سرد شده و با لوبیا کاکائو دارای گواهی تجارت مناسب ساخته می شود. این تضمین می کند که شما از مزایای سلامتی حداکثر برخوردار باشید و ارزش غذایی لوبیای کاکائو پایدار باشد. علاوه بر این ، این منبع عالی از آنتی اکسیدان ها از جمله فلاوانول ها است و می توان از آن به روش های مختلفی در لرزها ، اسموتی ها استفاده کرد و همچنین می تواند به عنوان درمان خام مورد استفاده قرار گیرد.

 

5. پودر کاکائو ارگانیک Kiva Raw

پودر کاکائو ارگانیک کیوا خام

پودر کاکائو ارگانیک Kiva Raw ارگانیک ، وگان ، خام و غیر GMO پودر کاکائو است که از بهترین و خالص ترین و خالص ترین و دست سازهای لوبیای کاکائو Criollo که از اکوادور تهیه شده ساخته شده است. این تضمین می کند که مصرف کنندگان فقط محصولاتی با کیفیت عالی و سرشار از طعم دهنده ، طعم و ارزش غذایی دریافت کنند. پودر کاکائو با تکنولوژی کم دما و فشار سرد و حداقل پردازش ساخته می شود که باعث حفظ طعم دهنده های طبیعی و مواد مغذی کاکائو می شود و مستقیماً در اختیار کاربران قرار می گیرد. لوبیای کریولو که در ساخت پودر کاکائو ارگانیک Kiva Raw مورد استفاده قرار می گیرد ، نادرترین و خالص ترین لوبیا است و به دلیل داشتن آنتی اکسیدان ها ، مواد معدنی و منیزیم بسیار معروف است. همچنین سرشار از فیبر رژیم غذایی ، پتاسیم و روی است. علاوه بر این ، می توان آن را با روش های مختلفی با مخلوط کردن آن با مخلوط پخته شده استفاده کرد ،آن را با اسموتی مخلوط کرده و با هم زدن آن هم بزنیدنوشیدنی .

پودر کاکائو ارگانیک Kiva Raw ، پودر کاکائو 100٪ خام و آلی است که غیر GMO و غیر قلیایی است و هیچ ماده نگهدارنده یا قند اضافه ای در این محصول گنجانده نشده است. بنابراین شما طعمهای غنی و تلخی شکلات تیره واقعی را تجربه خواهید کرد . از آنجا که سرشار از فیبر رژیم غذایی و اسیدهای چرب امگا 6 است ، مزایای سلامتی متعددی را برای کاربران ارائه می دهد. این کیسه قابل تحمل است که پس از هر بار استفاده ، طراوت خود را حفظ می کند.

آنچه در مورد آن دوست داریم

پودر کاکائو ارگانیک Kiva Raw از 100٪ دانه های کاکائوی آلی و خام تهیه شده که از مزارع ارگانیک تهیه می شود ساخته شده است. لوبیا در آب و هوای گرم رشد و برداشت می شود و برای تهیه پودر کاکائو دستگیر می شود. پودر کاکائو به دلیل کیفیت عالی لوبیا کاکائو Criollo که برای زمین گیری و ساخت این پودر کاکائو مورد استفاده قرار می گیرد ، از مزایای سلامتی زیادی برخوردار است. برای لرزش ، اسموتی و کالاهای پخته و همچنین برای لرزهای سلامتی فوق العاده است .

 

چگونه بهترین پودر کاکائو را در لیست خود انتخاب می کنیم؟

همانطور که دیدید مارک های مختلفی هستند که پودر کاکائو را تولید می کنند. اما ضروری است که پودر کاکائو مناسب را برای استفاده شخصی خود انتخاب کنید. همه محصولات پودر کاکائو به طور یکسان ساخته نشده اند و از این رو شما باید محصولات را با دقت انتخاب کنید. محصولات پودر کاکائو که در لیست بالا درج شده اند بر اساس معیارهای خاصی هستند. اولین مورد اندازه محصول است. شما ملزم به بررسی اندازه محصول و اطمینان از کافی بودن آن در هدف خود هستید و براساس آن انتخاب را انجام می دهید. محصولات ذکر شده بر اساس نیازهای خاص مصرف کننده انتخاب می شوند. مورد دوم کیفیت پودر کاکائو است. بررسی می شود از کجا لوبیا کاکائو تهیه شده است و فناوری مورد استفاده برای آسیاب و زمین دادن لوبیا برای پودر است.اطمینان حاصل کنید که این محصول با فناوری پیشرفته ساخته شده است که ارزشهای غذایی آن را حفظ می کند.

علاوه بر این ، شما همچنین مارک و تولید کننده پودر کاکائو را بررسی می کنید. اطمینان حاصل کنید که توسط تولید کنندگان معتبر و واجد شرایط ساخته شده است. شما نباید از برخی مارک های فرومایه خریداری کنید زیرا هرگز کالاهایی با کیفیت ارائه نمی دهد. علاوه بر این شما همچنین باید قبل از انجام انتخاب ، سایر ویژگی های اصلی پودر کاکائو را بررسی کنید.

انواع مختلف پودر کاکائو

همانطور که گفته شد انواع مختلف محصولات پودر کاکائو در بازار وجود دارد. قبل از اینکه انتخاب کنید لازم است که بررسی کنید که پودر کاکائو طبیعی است یا خمیده است. پودر کاکائو طبیعی یا ارگانیک همیشه از رنگ قهوه ای طبیعی لوبیا برخوردار است ، در حالی که نسخه dutched دارای رنگ های قرمزتر و تیره تری نسبت به آلی است و طعم آن نیز متفاوت است. پودر ارگانیک کاکائو طعم ها و طعم های تلخ و غنی ای را به همراه خواهد داشت ، در حالی که کاکائو فرآیند هلندی تلخ تر نخواهد بود و وقتی آن را خام مصرف می کنید ، طعم کمی شیرین خواهد داشت. اینها مواردی هستند که به شما کمک می کنند تفاوت را پیدا کنید. برای به دست آوردن بهترین معاملات و بهترین پودر کاکائو ارگانیک ، باید آن را با پیروی از این روش ها بررسی کنید.

اوبل تریدینگ: وارد کننده پودر کاکائو از برندهای معتبر جهانی